200 zł na zakupy do Empik.com dla NOWYCH i OBECNYCH klientów BGZ BNP Paribas w zamian za przetestowanie karty kredytowej

Wystartowała ciekawa promocja BGŻ BNP Paribas przygotowana z myślą o nowych ale również obecnych klientach. Bank dał się ostatnio poznać z dobrej strony, głównie dlatego, że organizuje fajne, proste promocje z dobrymi nagrodami. Nie inaczej jest tym razem, każdy uczestnik promocji, który spełni dwa warunki postawione przez Bank odbiera:

Pierwszy warunek to wyrobienie karty kredytowej w programie „Mam Bonus”, a drugi to przetestowanie jej i wykonanie kilku płatności. Wszystko zdawać by się mogło proste – do promocji możemy przystąpić najpóźniej do 31.12.2017 roku, nie jest ona limitowana więc każdy kto z niej skorzysta ma GWARANCJĘ odebrania nagrody.

Nagroda jest całkowicie zwolniona z podatku, a co więcej trafia do klienta bardzo szybko – niemalże od razu po spełnieniu warunków promocji.

Empik to nie tylko książki

Dla wielu sklep Empik kojarzy się tylko z książkami, a to błąd! W jego asortymencie znajdziemy między innymi różnego rodzaju zabawki – zwyczajne, ale również edukacyjne, a także rewelacyjne gry dla dzieci w różnym wieku.

Empik to również miejsce, w którym możesz kupić różnego rodzaju gadżety do domu lub ogrodu. Z kolei kobietom polecam zerknąć do działu „Zdrowie i uroda”. Wyposażony jest on w bogatą ofertę kosmetyków (osobiście jestem pod wrażeniem paletek cieni oraz kosmetyków marek L’Oreal i Rimmel) oraz perfum (polecam zapach Calvin Klein, Euphoria Women).

Z kolei mężczyźni mogą zerknąć na konsole i najnowsze gry lub na jakieś płyty z fajną muzyką.

W Empik’u każdy znajdzie coś dla siebie, a co więcej może to kupić za cenę o 200 zł niższą, właśnie dzięki nagrodzie od BGŻ BNP Paribas.

>>Przetestuj kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł do empik.com<<

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w BGŻ BNP Parinas karty kredytowej, nie rozwiązały w tym okresie umowy o kartę kredytową lub nie odstąpiły od umowy zawartej na odległość.

Co za tym idzie do promocji mogą przystąpić obecni klienci Banku, którzy posiadają tylko konto osobiste w BGŻ. Ale oferta jest również skierowana do zupełnie nowych klientów, którzy do tej pory nie mieli styczności z tym Bankiem.

Nowi klienci mogą zyskać jeszcze więcej ponieważ, w pierwszej kolejności mogą założyć konto osobiste w jednej z aktualnych promocji BGŻ:

a później założyć kartę kredytową w tej promocji i zyskać dodatkowe 200 zł, dzięki czemu od zwiększą zwój zysk z promocji do nawet 600 zł – a to naprawdę się opłaca!

Jak odebrać 200 zł do empik.com [prosta instrukcja]

Poza tym, że w promocji zakładamy kartę kredytową (niektórzy pewnie już mają jakieś obawy – ale nie ma powodów, wszystko dokładnie omówię tak, aby było jasne i zrozumiałe) to tak naprawdę warunki postawione przez Bank są latwe do spełnienia i jestem przekonana, że jak ktoś już jest klientem BGŻ to tym bardziej chętnie skorzysta z tej promocji.

#1 KROK – ZAKŁADAMY KARTĘ (do 31.12.2017 roku)

Aby móc odebrać 200 zł do sklepu Empik.com konieczne jest zgłoszenie się do promocji za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego. Następnie skontaktuje się z nami przedstawiciel Banku, w celu ukończenia składania wniosku o kartę. Podczas rozmowy z konsultantem koniecznie:

 • wybierz kartę MasterCard (posiadanie jej gwarantuje uczestniczenie w promocji)
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie od Banku informacji handlowych oraz nie cofaj ich przez cały okres promocji
 • asekuracyjnie poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług

Następnie pozostaje nam już tylko podpisać umowę o kartę i musimy zrobić to najpóźniej do 31.12.2017 roku.

>>Przetestuj kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł do empik.com<<

Słów kilka o Karcie MasterCard

W promocji zakładamy kartę MasterCard polecam w wersji Standard, a tak kształtuje się tabela opłat i prowizji za kartę:

 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ROCZNA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 1 500 zł w ciągu 3 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to byś jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł
 • WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH – 0 zł
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa) – 4,9% min. 10 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW (transakcja gotówkowa) – 3,50 zł
 • KOSZT DOSTARCZENIA KARTY – 0 zł za list (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • DOSTARCZENIE PINu – 0 zł smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiety „Bezpieczna Karta” i „Bezpieczna Podróż” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c i 9,99 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek
 • RRSO – 13,15%

Warto więc wykorzystywać kartę zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja.

Jak obliczyć okres rozliczeniowy?

Okres rozliczeniowy liczony jest od dnia wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu karty. Powiedzmy, że ktoś dostanie pozytywną decyzję 15 dnia miesiąca wtedy okresy rozliczeniowe będą wyglądać następująco:

I OKRES ROZLICZENIOWY: od 15 dnia miesiąca do 14 dnia kolejnego miesiąca (np. 15.11 – 14.12)

II OKRES ROZLICZENIOWY: od 15 dnia miesiąca do 14 dnia kolejnego miesiąca (np. 15.12 – 14.01)

III OKRES ROZLICZENIOWY: od 15 dnia miesiąca do 14 dnia kolejnego miesiąca (np. 15.01 – 14.02)

I aby nie mieć opłaty za kartę w pierwszym roku jej używania należy w ciągu takich 3 okresów rozliczeniowych wykonać wspomniane płatności na kwotę min. 1 500 zł, czyli wychodzi średnio po 500 zł – da się spokojnie ten warunek spełnić.

Nie będzie to trudne ponieważ poniekąd spełnienie tego warunku pokrywa się ze spełnieniem warunku całej promocji, w której otrzymujesz 200 zł do Empiku, a dalsze warunki już Ci tłumaczę.

#2 KROK – REJESTRACJA W PROGRAMIE

W momencie kiedy już otrzymasz kartę, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji. Zapamiętaj dane logowanie ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli elektroniczna karta podarunkowa na 200 zł do Empik.com.

#3 KROK – PŁATNOŚCI KARTĄ

Teraz przed Tobą ostatni już krok czyli wykonanie płatności bezgotówkowych kartą MasterCard. Zgodnie z regulaminem promocji klient musi wykonać płatności na łączną kwotę min. 1 000 zł w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych, czyli średnio wychodzi po 500 zł (płatności można wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub internecie).

Pierwszy okres rozliczeniowy liczymy od dnia przyznania nam limitu na karcie i obejmuje on 30 dni, czyli jak ktoś otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu karty np. 20 listopada to okresy rozliczeniowe wyglądają następująco:

 • I OKRES ROZLICZENIOWY – od 20.11.2017r. do 19.12.2017r.
 • II OKRES ROZLICZENIOWY – od 20.12.2017r. do 19.01.2018r.

Po zakończeniu każdego z okresów rozliczeniowych, Bank wystawia wyciąg i spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą. A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu.

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie Ci nagrody, a tak jak pisałam nastąpi to bardzo szybko ponieważ nagroda będzie przyznana w ciągu 5 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania ostatniej płatności kartą i osiągnięciu warunku płatności na 1 000 zł.

Elektroniczna karta będzie na Ciebie czekała po zalogowaniu się do panelu Mam Bonus przez okres 6 miesięcy.

>>Przetestuj kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł do empik.com<<

Podsumowanie

Chociaż promocja przygotowana przez BGŻ BNP Paribas tym razem dotyczy bezpośrednio karty kredytowej to moim zdaniem warunki jakie należy spełnić, aby odebrać 200 zł do Empiku są naprawdę bardzo proste do spełnienia.

Wystarczy tylko w ciągu maksymalnie 2 okresów rozliczeniowych wykonać płatności kartą na min. 1 000 zł (można wykonać je w jednym okresie) w sklepach stacjonarnych lub internecie – dowolne rodzaje płatności. A później w ekspresowym tempie (5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków) otrzymamy 200 zł w elektronicznym bonie do Empiku.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 16

 1. Grzesiek napisał(a):
  Skąd pochodzi informacja o uniknięciu opłaty za prowadzenie karty? Szukając w internecie na innej stronie była informacja, że nie sposób znaleźć szczegóły uniknięcia opłaty, a w innym miejscu, że „przez pierwsze 6 miesięcy korzystamy z karty za darmo, a później – płacimy 4 zł miesięcznie.” i że sposobem uniknięcia opłaty jest dokonanie płatności na kwotę 1000zł w dwóch okresach rozliczeniowych.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Też mieliśmy wątpliwości co do opłaty za kartę, dlatego zwlekaliśmy z publikacją artykułu, aż do momentu uzyskania oficjalnego potwierdzenia z Banku, przedstawiciel BGŻ BNP Paribas potwierdził, że wykonanie płatności kartą na 1 500 zł w 3 kolejnych okresach rozliczeniowych zwalnia z opłaty za kartę na rok.
 2. Piotr napisał(a):
  Mam takie pytanie, czy osoby bez stałego zatrudnienia mogą ubiegać się o przyznanie tej karty?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Ale masz jakiekolwiek zatrudnienie na podstawie jakiegoś dokumentu czy nie pracujesz?
 3. Patrycja napisał(a):
  Po jakim czasie można zrezygnować z karty? Czy to jest umowa na jakiś okres?
  • Moniaki.pl - Robert napisał(a):
   Patrycja, umowę o kartę możesz rozwiązać w dowolnym momencie po odebraniu nagrody.
 4. tomek napisał(a):
  czy muszą to być płatności czy wystarczy wypłata środków z bankomatu ?
  • Moniaki.pl - Robert napisał(a):
   Tomek, zaliczone będą tylko płatności za zakupy kartą. Bankomaty przy karcie kredytowej odradzam bo są płatne 3,50zł za każdą wypłatę z bankomatu.
 5. Monika napisał(a):
  Witam , czy mogą z niej skorzystać osoby , które nie miały karty kredytowej ale posiadały konto osobiste wraz z karta debetowa i odstąpiły od tej umowy- była zawierana poprzez kuriera ?
  • Moniaki.pl - Robert napisał(a):
   Monika, jeśli było to tylko konto osobiste, a nie karta kredytowa to jak najbardziej możesz skorzystać z tej promocji.
 6. Kinga napisał(a):
  Witam, czyli promocję można połączyć np. z promocją na voucher do Sphinksa, jeżeli założymy jednoczenie konto osobisty i w rezultacie otrzymujemy obie nagrody, po spełnieniu wszystkich wyszczególnionych przez was punktów?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, promocje można połączyć w promocji z voucherem do Sphinksa zakładasz konto z kartą debetową więc możesz też założyć kartę kredytową i odebrać bon do Empiku 🙂
 7. Wiesiek napisał(a):
  W jaki sposób nastąpi wypłata 200,00zł?
 8. patryk napisał(a):
  Czy jeśli wydam te 1500 zł , ale część zakupów zwrócę, to taka zwrócona transakcja też będzię się wiczać ?

Napisz komentarz