2 bilety do CinemaCity dla nowych i obecnych klientów PKO i Inteligo

PKO znów zaskakuje swoich klientów i znów organizuje promocję z biletami do kina Cinema City. Z promocji skorzystają zarówno obecni jak również nowi klient PKO BP lub Inteligo, którzy mogą odebrać 2 DARMOWE wejściówki do kina na dowolny seans 2D.

Minus promocji to jej limit, a mianowicie dostępnych jest tylko 2 000 nagród dla 1 000 pierwszych osób, które spełnią warunki opisane w tym artykule. Ale trudno nie będzie ponieważ wystarczy tylko…doładować swój telefon!

Jak odebrać DARMOWE wejściówki do Cinema City?

Mechanizm działania promocji jest bardzo prosty, wystarczy bowiem wykonać tylko i wyłącznie dwa proste kroki:

#1 KROK – zainstaluj na swoim urządzeniu mobilnym aplikację IKO  – jeżeli już masz ją zainstalowaną to również łapiesz się do promocji

#2 KROK – w okresie od 1.10 – 31.10 (ale najlepiej jak najszybciej) doładuj telefon w sieci Orange kwotą min. 100 zł za pośrednictwem aplikacji IKO (doładowanie jednorazowe)

Wskazówka: Sprawdź jak krok po kroku doładować telefon za pomocą IKO.

To wszystko!

Za doładowanie telefonu w sieci Orange odbierasz 2 wejścióweczki do Cinema City, na dowolny seans. Wejściówki nie są imienne więc do kina możesz iść z osobą towarzyszącą. 🙂

Bilety zostaną Ci przekazane w wiadomości SMS (na numer, który wcześniej doładowałeś poprzez IKO) najpóźniej do dnia 6.11.2017 roku. Bilety będą ważne do 31 grudnia 2017 roku do wykorzystania na seanse 2D.

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem PKO…

to zapoznaj się z promocją dotyczącą programu poleceń, którą opisałam w tym artykule. Dzięki temu zostaniesz klientem banku i zyskasz 100 zł premii, a także dodatkowe 2 bilety do Cinema City w tej promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz