PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BGŻ BNP Paribas: 150 zł premii gotówkowej oraz 150 zł jako vouchery do Biedronki, Decathlonu lub H&M – sam wybierz nagrodę!

Niezależenie od tego ile nasi zdobędą goli na Mistrzostwach Świata (oby jak najwięcej) Ty możesz zdobyć GWARANTOWANE, wypasione nagrody od BGŻ BNP Paribas w najnowszej, wakacyjnej promocji. Do odebrania łącznie premia o wartości 300 zł, za spełnienie (i to Wam się spodoba) wybitnie prostych warunków:

 • 150 zł – za logowanie do bankowości online i wpływy na konto
 • 150 zł (3×50 zł) w postaci voucherów do wyboru: Decathlon, H&M lub Biedronka

Teoretycznie promocja trwa do 08.07.2018r., ale…Bank przygotował tylko 1 500 promocyjnych kont. To oznacza, że faktycznie nagrodę odbierze każdy kto przed wyłączeniem tej specjalnej strony promocyjnej założy Konto Optymalne wraz z kartą.

UWAGA! Uprzedzając liczne pytania – promocja jest aktywna dopóki działa strona promocyjna, po osiągnięciu limitu promocyjnych kont, zostanie ona wyłączona i powiadomimy o tym w artykule.

Na czym polega promocja?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały w BGŻ PNP Paribas (wcześniej: BGŻ i BNP) żadnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji.

Jeżeli więc już wiesz, że spełniasz warunek nowego klienta to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej strony Banku i założysz Konto Optymalne wraz z kartą, którego warunki prowadzenia kształtują się następująco:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • WYPŁATA Z BANKOMATU BLIKIEM – 5 zł (od 30.06.2018r.)
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Jak odebrać 300 zł premii od BGŻ BNP Paribas?

Troszkę teoretycznych kwestii było to teraz przechodzimy do samych konkretów, czyli instrukcji dzięki której odbierzesz najwyższą premię w promocji, czyli 300 zł!

#1 KROKdo 08.07.2018r. – wejdź na stronę Banku i zarejestruj się w promocji i wybierz nagrody jakie będą Ci interesować. Podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 4 okienka).

Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości online oraz podpisz umowę o to konto przy kurierze.

>>Załóż konto i odbierz 300 zł na zakupy<<

#2 KROKdo 25.07.2018r. – zaloguj się do bankowości online na komputerze lub na urządzeniu mobilnym. Za to otrzymasz pierwszą premię w kwocie 50 zł.

O przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany mailowo do 21 sierpnia 2018r. Będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i na specjalnej stronie, do 27 sierpnia 2018r. uzupełnić dane do wypłaty premii. Wypłata premii nastąpi do końca sierpnia.

#3 KROKw każdym z 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym logowałeś się pierwszy raz do bankowości online, spełniaj (powtarzalnie) poniższe warunki:

 • wykonaj min. 1 przelew z konta założonego w promocji na inne konto, może być np. na Twoje konto w innym Banku (w każdym miesiącu);
 • wykonaj płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł – może być to jedna płatność lub wiele płatności (w każdym miesiącu);

*Każdy kto bierze udział w promocji musi wiedzieć, jakie płatności (ze względu na kod mcc) będą wykluczone podczas spełniania warunku płatności kartą:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Czyli jeżeli pierwsze logowanie wykonasz w czerwcu (żeby zdobyć 50 zł) to krok 3 wykonaj w: lipcu, sierpniu i we wrześniu. Jeżeli pierwsze logowanie nastąpi w lipcu to 3 krok spełniasz w: sierpniu, wrześniu i październiku.

Vouchery do wybranego sklepu będą przekazywane poprzez wiadomość SMS do 25 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki.

#4 KROK – do zgarnięcia jeszcze dodatkowe 100 zł, możesz je odebrać jeżeli w każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu pierwszego logowania (2 krok) zapewnisz wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł. Przelew może pochodzić z Twojego konta, ale w innym banku.

Przykład: Zakładasz konto pod koniec czerwca, logujesz się więc do bankowości internetowej w lipcu. W związku z tym, zaczynasz spełniać pozostałe warunki od sierpnia (sierpień, wrzesień, październik). Nagrody będziesz więc otrzymywać (po uprzednim poinformowaniu o ich przyznaniu do 21 dnia miesiąca):

 • do 25.09 – I voucher na 50 zł
 • do 25.10 – II voucher na 50 zł
 • do 25.11 – III voucher na 50 zł

Vouchery do Biedronki będą ważne do 31.05.2019r. Vouchery do H&M będą ważne do 02.11.2019r. Vouchery do Decathlonu będą ważne do 31.05.2020r.

Jeżeli chodzi o 100 zł premii to informację o przyznaniu nagrody (mailem) otrzymasz do 21.11.2018r. Do 27.11.2018r. będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i podać numer konta do wypłaty nagrody. Premia wpłynie na Twoje konto do końca listopada.

>>Załóż konto i odbierz 300 zł na zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 47

 1. Jarek napisał(a):
  Witam, na maila dostałem takie coś – ” Twój wniosek o zawarcie Umowy ramowej Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. został wstępnie zweryfikowany pozytywnie.” a wydaje mi się że ma to być „zyskowne konto” czy wszystko jest ok? Dzięki
 2. Monika napisał(a):
  Czy można skorzystać tylko z opcji 50 na start i 100 za zapewnienie wpływu? Bez opcji wydawania co miesiąc 300pln? Pozdrawiam
  • Wojciech napisał(a):
   Podłączam się do pytania.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Opcja 50 zł na start to tak jak w artykule opisane zostały warunki, ale co do 100 zł to warunkiem otrzymania tej premii jest spełnienie warunków zdobycia wszystkich innych nagród. Czyli 50 zł na start ma każdy (po spełnieniu warunków) natomiast 100 zł zdobędziemy jeżeli najpierw zgarniemy bony do wybranego sklepu. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Opcja 50 zł na start to tak jak w artykule opisane zostały warunki, ale co do 100 zł to warunkiem otrzymania tej premii jest spełnienie warunków zdobycia wszystkich innych nagród. Czyli 50 zł na start ma każdy (po spełnieniu warunków) natomiast 100 zł zdobędziemy jeżeli najpierw zgarniemy bony do wybranego sklepu. 🙂
 3. Monika napisał(a):
  Dziękuję za odpowiedź. Jak na razie wygląda na to że mają przerwę techniczną do końca weekendu, bo nie ma możliwości założenia konta po rejestracji 🙁
 4. Aga napisał(a):
  Chyba już po promocji 😠 Strona się nie otwiera
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie no u mnie działa wszystko, przeklikałam wszystkie linki i każdy przenosi mnie na stronę promocji.
  • As napisał(a):
   U mnie też się nie ładuje ta strona. Na smartfonie próbuję otworzyć i biała strona tylko jest. Od wczoraj próbuję.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie mam pojęcia co się dzieje, u mnie i na komputerze działa i na smartphonie.
 5. Konrad napisał(a):
  U mnie to samo nie mogę otworzyć. W mailu po rejestracji w zyskowne konto mam taki komunikat:
  Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link:

  A LINKU NIE MA!

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To prawdopodobnie jakiś problem z wygenerowaną wiadomością. Mam prośbę, podeślij informację o problemie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym podanym w promocji na adres: [email protected]
 6. Aga napisał(a):
  A ja mam pytanie ponieważ znalazłam informację że aby uzyskać 300 zł to jednym z kroków jest: ,,W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od dnia pierwszego logowania do [email protected] lub Gomobile, dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz co najmniej 1 przelewu w Planet lub aplikacji GOmobile i zapewnij Wpływy na kwotę min. 1000 zł”. I tu mam pytanie co to za przelew w Planet?? Nie rozumiem co trzeba konkretnie zrobić.
  • ADAM napisał(a):
   Planet to po prostu nazwa strony, gdzie się logujesz do bankowości BNP Paribas. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Logujesz się do bankowości online banku i wykonujesz przelew. 😉
  • Aga napisał(a):
   Dziękuję. A zapytam jeszcze czy po spełnieniu kryteriów można rozwiązać umowę z bankiem?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Po odebraniu nagród można rozwiązać z Bankiem umowę 🙂
 7. Karolina napisał(a):
  Dobrze 3×50 zl =150 plus 100 zl za wpływy to jest 250 a gdzie to 50 zł brakujące do 300 oferowanych przez bank???
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   #2KROK – za założenie konta oraz zalogowanie się do bankowości online masz + 50 zł. 🙂
 8. As napisał(a):
  Witam. W którym momencie te zgody marketingowe trzeba zaznaczyć? Bo przy rejestracji na stronie ‚zyskownekonto.pl’ trzeba zaznaczyć 4 zgody, ale nie są one zgodami marketingowymi, przynajmniej tak wynika z opisu.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli zostały zaznaczone 4 okienka przy rejestracji to jest ok 🙂
 9. h* napisał(a):
  No to tak: zarejestrowałam się do promocji i podałam dane.
  Mail przyszedł, ale w samym mailu linka nie ma żadnego, do założenia konta.
  Spoko, bo po zarejestrowaniu mnie w promocji wyświetliło mi link „złóż wniosek o konto”. Klinkęłam, i teraz od 15 minut stronka mieli i mieli i mówi: „Trwa przygotowanie danych do Twojego wniosku.” Raczej coś jest nie tak, bo wątpię, aby przygotowywali te dane tak długo. Zaraz zamknę tę stronę bo i tak nic z tego nie będzie, ale to oznacza, że link promocyjny do wniosku o konto stracę bezpowrotnie?
  Regulamin mówi, że wniosek o konto trzeba założyć z linku promocyjnego otrzymanego po rejestracji do promocji.
  Czyli dupa, tak?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Podeślij nam na maila te same dane co wpisałeś do formularza zgłoszeniowego, a my postaramy się coś podziałać. 🙂
 10. K napisał(a):
  Jeżeli miesiąc temu miałem jeszcze konto w BGŻ optima to mogę wziąć udział w promocji i dostanę nagrodę?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   BGŻ Optima to inna umowa ramowa więc możesz skorzystać z promocji 🙂
 11. Olaf napisał(a):
  Czy comiesięczne „wpływy” w wysokości min. 1000 zł to musi być jednorazowy przelew przychodzący (jednorazowe 1000 zł) czy jest to suma wszystkich przelewów przychodzących dokonanych w danym miesiącu (np: 300 + 500 + 200 zł)?
 12. Jarek napisał(a):
  Witam, dokumenty przyszły po 4 dniach. Mam problem przy ustaleniu PIN-u. Próbuję wysłać SMS na numer 4884, lecz mój operator(VIRGIN) nie obsługuje tego numeru, więc chciałem korzystać z karty tylko zbliżeniowo, lecz ” aktywacja funkcjonalności zbliżeniowych wymaga dokonania operacji z użyciem PIN-u” Co robic jak mam obrócić 300zł używając karty? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Też miałam ten problem (w sumie trzeba na to zwrócić uwagę w Banku) spróbuj proszę zadzwonić na infolinię i oni powinni pomóc w ustaleniu PINu.
  • Jarek napisał(a):
   Infolinia mnie pokierowała do placówki, a tam przesłanie PIN-u listem zwykłym na adres domowy. Wg Pań w placówce opłata miała wynosić 15zł , a tymczasem po wejściu na stronę widzę że już mi 25zł zabrali, tym sposobem zamiast zysku na starcie strata.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To oni nie pomogli Ci nadać PINu tylko dokonali zmiany PINu (w placówce zmiana pinu kosztuje 25 zł a na infolinii 15 zł). Infolinia powinna powiedzieć jak masz aktywować kartę, aby posiadała ona działający kod PIN.
 13. Ewa napisał(a):
  Czy po spełnieniu wszystkich warunków i otrzymaniu premii konto można bezproblemowo zamknąć?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, po odebraniu nagród można zamknąć konto bez problemu 🙂
 14. Marek napisał(a):
  Czy po wykonaniu przelewu 1000zł z własnego konta w innym banku można te pieniądze przelać z powrotem na to samo konto zaraz po zaksięgowaniu ich w BGŻ?
 15. Grzegorz napisał(a):
  Cześć.
  A jeśli założyłem w niedawnej promocji kartę kredytową tego banku to nie ma przeszkód żeby wziąć udział w tej promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A umowa na dostęp do Elektronicznych Kanałów była?
 16. eF napisał(a):
  Skoro formularz działa to promocja dalej aktywna, jeszcze 1500 kont nie uruchomiono, tak?
  Złożyłem wniosek w środę, kurier miał być w piątek, a do teraz ani śladu po nim. :/
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, dopóki formularz działa to promocja jest aktywna. Daj im czas do jutra, może się pojawi wreszcie 🙂
 17. Patrycja napisał(a):
  Czy ten przelew na 1000 zł, ma być cały czas na koncie czy można przelać i wydać albo przelać dalej? Nie można wykonać promocji wcześniej tylko jak zalogowałam się w lipcu to od sierpnia?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, spokojnie możesz raz przelać sobie 1 000 zł, a po zaksięgowaniu przelać je dalej. A co do drugiego pytania to tak – warunki spełniamy od sierpnia, ale warto już w lipcu zapewnić wpływ 1000 zł i wykonać min. 1 płatność kartą, aby konto było darmowe w lipcu. 🙂
 18. Patrycja napisał(a):
  Czy płatność ma być za 300 zł Podpytuje bo powyżej były informacje, że prowadzenie konta jest darmowe- chyba, że źle odczytałam:) Czyli zanim otrzyma się pieniądze z promocji lepiej też zrobić przelew i jakiś zakup kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak płatności muszą być wykonane na min. 300 zł – to warunek regulaminu. Warunek spełniasz w każdym z 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym logowałaś się pierwszy raz do bankowości online.
 19. Patrycja napisał(a):
  Ale jeżeli zalogowałam się w lipcu – to te warunki miały być do spełnienia – sierpień, wrzesień, październik – czyli lipiec również?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   W tym przypadku warunki powinny być spełniane od sierpnia (sierpień, wrzesień, październik) 🙂

Napisz komentarz