Jesteś klientem BZ WBK? Sprawdź jak możesz odebrać 150 zł premii.

„Jak dobrze być lojalnym klientem banku” – na co dzień nie myśli chyba żaden klient banku. Takie stereotypowe myślenie, za wszelką cenę chce zatrzeć BZ WBK, który do wcześniejszych ofert dla obecnych klientów dorzuca coś nowego:

 • 150 zł premii w zamian za przekazanie na konto w BZ WBK wynagrodzenia!

Oferta jest bardzo prosta, za chwilę przeczytasz jej dokładną instrukcję. Ale żeby móc do nie w ogóle przystąpić należy posiadać w BZ WBK (ich sztandarowy produkt) Konto Jakie Chcę i zostać telefonicznie zaproszonym do udziału w promocja. Później jest już z górki!

Zapraszamy po odbiór 150 zł

Tak mniej więcej wygląda ta promocja, a dokładnie wygląda ona w ten sposób:

#1 KROK – siedzisz w pracy/domu/u kosmetyczki lub z rodziną przy obiedzie i nagle rozbrzmiewa dźwięk Twojego telefonu – odbierasz, a tu konsultant BZ WBK zaprasza do udziału w promocji. Zanim powiesz „nie dziękuję, nie jestem zainteresowana/ny” pozwól powiedzieć coś o promocji i zgódź się na jej udział

#2 KROK – zapewnij wpływ na konto wynagrodzenie min. 650 zł w dwóch miesiącach następujących po miesiącu zaproszenia do promocji, czyli:

 • konsultant dzwoni w lutym – zapewniasz wpływ w marcu i kwietniu
 • konsultant dzwoni w marcu – zapewniasz wpływ w kwietniu i maju

A czy to „wynagrodzenie” to musi być „wynagrodzenie od pracodawcy”?

Jak zawsze w promocjach tak i przy tej opieramy się na regulaminie. On zaś wynagrodzenie definiuje dosłownie tak:

„Wynagrodzeniem nie będą środki przelane na Konto Jakie Chcę z innego konta prowadzonego w BZ WBK, którego posiadaczem lub współposiadaczem jest uczestnik promocji”

Czyli tłumacząc to z bankowego na nasze, wpływ wynagrodzenia NIE może pochodzić z konta w BZ WBK, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. A co za tym idzie, można pokusić się tu o przelew np. z konta znajomego lub kogoś z rodziny (odpowiednio zatytułowany) lub np. ze swojego konta, ale w innym banku.

To wszystko!

Dzięki temu „zabiegowi” otrzymasz dwie premie, w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. Dokładnie wygląda to tak:

 • zapewniasz I wpływ wynagrodzenia w marcu – 50 zł premii otrzymujesz do końca kwietnia
 • zapewniasz II wpływ wynagrodzenia w kwietniu – 100 zł premii otrzymujesz do końca maja

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 12

 1. Marek napisał(a):
  Na jakiej podstawie bank dzwoni
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Na podstawie tego, że ktoś złoży wniosek o kartę
 2. Bob napisał(a):
  Także jestem ciekaw kiedy „… rozbrzmiewa dźwięk Tw(M)ojego telefonu” – ??
 3. Adam napisał(a):
  Dlaczego zniknęły poprzednie komentarze nie tylko pod tym artykułem ale również pod innymi? Coś mi tu nie pasuje…, nie powinno tak się zdarzyć.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Mieliśmy awarię systemu i zniknęły zarówno artykuły jak i komentarze, o ile artykuły udało nam się przywrócić o tyle komentarzy niestety nie 🙁
 4. Andrzej napisał(a):
  Niestety link do regulaminu nie działa. Proszę sprawdzić.
 5. Roman napisał(a):
  Jeżeli założę kartę to zadzwonią, a jeśli jestem aktualnym klientem ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli jesteś aktualnym klientem to też musisz czekać na telefon z Banku.
 6. Paweł napisał(a):
  Niestety ale jest to bardzo losowe i jest małe prawdopodobieństwo, że zadzwonią akurat do mnie.Dzwoniłem na infolinię i tego się dowiedziałem.
 7. Jaś napisał(a):
  Jeśli jestem odwiecznym klientem BZWBK i odwiecznie wynagrodzenie pracodawcy jest przekazywane na konto, ale jeszcze nie zmieniłem mojego starego konta na „Konto jakie chcę”, to czy w momencie zmiany, Bank będzie chciał mnie uczcić premią? Czy może raczej się Bankowi to nie opłaci bo i tak mają moje wynagrodzenie?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jak ja zmieniałam konto z GP na KJCh to w oddziale usłyszałam o kilku ciekawych promocjach, ale nie o tej z przelewem wynagrodzenia, może dlatego że właśnie (tak jak w Twoim przypadku) na moje konto wpływa już wynagrodzenie 🙂

Napisz komentarz