140 zł premii za założenie konta w ING i spełnienie tylko 3 prostych warunków

Ciekawą propozycję przygotował dla nowych i powracających klientów ING, który w najnowszej promocji ma przygotowane nagrody (do wyboru) w wysokości 100 zł, 120 zł lub dla bardziej aktywnych 140 zł. Sam możesz więc zdecydować jakie warunki chcesz spełniać i jakie odbierzesz dzięki temu nagrody.

Aby móc przystąpić do promocji, wystarczy tylko do 31.07.2018r. założyć promocyjne konto Direct za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony internetowej, a później spełnić kilka warunków postawionych przez Bank.

Na czym polega promocja?

Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać żadnego konta z Lwem w ING od 30.11.2016 i założyć takie konto dopiero w tej promocji na dedykowanej stronie Banku ING. Konto to bardzo ważny element promocji, a co za tym idzie najlepiej będzie jeżeli warunki jego prowadzenia będą korzystne dla uczestnika promocji.

ING w pewnym sensie wychodzi na przeciw takim oczekiwaniom i oferuje przystępne warunki prowadzenia konta:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł BEZWARUNKOWO
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-25 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych (okres rozliczeniowy ING: od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca) w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Duży plus to oczywiście darmowe prowadzenie konta oraz przelewy, trochę mniej atrakcyjna jest karta, ale z drugiej strony, płacenie kartą jest warunkiem promocji więc myślę, że przy okazji spełnienia warunków promocji zwolnimy się z opłaty za kartę.

Jak odebrać premię 140 zł – instrukcja krok po kroku?

W tej promocji możemy odebrać 100 zł, 120 zł lub 140 zł premii. Jej wysokość będzie zależała od tego jakie warunki będziemy gotowi spełnić. Nie są one kosmicznie trudne, ale wymagają zaangażowania, na pocieszenie dodam, że 100 zł odbierze prawie bez wysiłku każdy!

#1 KROKnajpóźniej do 31.07.2018r. przejdź na stronę Banku i załóż Konto Direct z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe (do tego dnia umowa o konto musi być również podpisana);

Wszystko wraz z dostępem do bankowości internetowej. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie cofaj ich aż do momentu odebrania premii);

#2 KROKnajpóźniej do 30.11.2018r. wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 1 000 zł – płatności mają być wykonane i zaksięgowane, co więcej możesz je wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie;

#3 KROK – jeżeli w płatnościach, które wykonasz w #2 KROKU będą wykonane 3 płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę) to do premii głównej zyskasz dodatkowe 20 zł. Czyli wystarczy, że podczas wykonywania płatności na 1 000 zł 3 z nich będą wykonane w internecie przy użyciu BLIK’a;

#4 KROKnajpóźniej do 30.11.2018r. zapewnij min. 1 raz wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł – zgodnie z regulaminem przelew nie może pochodzić od osoby posiadającej konto indywidualne więc Bank będzie brał pod uwagę wpływy z kont firmowych. Jeżeli spełnimy ten warunek to otrzymamy dodatkowo 20 zł.

>>Załóż konto w ING i odbierz 140 zł premii<<

To wszystko!

Za wykonanie tych dwóch, pierwszych kroków otrzymasz premię 100 zł, czyli za samo założenie Konta oraz wykonanie płatności na kwotę min. 1 000 zł. Jeżeli w tych płatnościach min. 3 będą wykonane w internecie przy użyciu BLIK’a to zgarniesz dodatkowe 20 zł. Kolejne 20 zł zyskasz jeżeli na konto wpłynie min. 1 raz wynagrodzenie na kwotę min. 1 000 zł.

W zależności od tego jaką premię wypracujesz, otrzymasz ją do 8 stycznia 2019 roku na Konto Oszczędnościowe otwarte w tej promocji wraz z kontem osobistym.

>>Załóż konto w ING i odbierz 140 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 4

 1. Mirek napisał(a):
  w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c LUB można założyć kartę plastikową, po jej otrzymaniu zamówić kartę MasterCard w telefonie i ona jest bezwarunkowo darmowa, a można zamknąć wtedy kartę plastikową!

  Niestety karta MasterCard w telefonie też jest płatna 7zł/mc tak wynika z regulaminu 🙁

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem ING i mam informację, że karta MasterCard w telefonie jest darmowa. 🙂
  • Mirek napisał(a):
   7. Karta – jakakolwiek karta debetowa wydana Uczestnikowi Promocji do Konta
   d. na dzień wypłaty nagrody Uczestnik musi posiadać Konto objęte Promocją wraz z
   Kartą wydaną do tego Konta oraz Konto oszczędnościowe.
   Nie jestem pewny czy karta MasterCard w telefonie spełnia ten warunek.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   No właśnie na chacie pracownik Banku potwierdził, że tak można. Ale… żeby nie było to jeszcze raz to potwierdzimy 🙂

Napisz komentarz