140 zł premii od ING w zamian za założenie i aktywne korzystanie z DARMOWEGO konta + 30 zł premii dodatkowej – dziecinnie proste warunki

Ledwie zakończyła się jedna promocja, a Bank ING już wystartował z kolejną, w której do zgarnięcia znów atrakcyjna premia (wyższa niż ostatnio) – GWARANTOWANE 140 zł, warunki również bardzo dobre – banalne dla osób w wieku 18-25 lat, a tylko odrobinę trudniejsze dla wszystkich powyżej 26 lat.

Wystarczy tylko do 31.01.2018r. założyć konto promocyjne za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony internetowej, a później wykonać kilka płatności kartą oraz BLIKiem.

Promocja nie ma żadnych limitów, a co za tym idzie śmiało może przystąpić do niej każdy kto od 1.06.2016r. nie posiadała lub współposiadała żadnego konta w ING.

Na czym polega promocja?

Tak jak wspominałam, aby skorzystać z promocji należy na dedykowanej stronie założyć Konto Direct z Lwem w ING. Konto to bardzo ważny element promocji, a co za tym idzie najlepiej będzie jeżeli warunki jego prowadzenia będą korzystne dla uczestnika promocji.

ING w pewnym sensie wychodzi na przeciw takim oczekiwaniom i oferuje przystępne warunki prowadzenia konta:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł BEZWARUNKOWO
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-26 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych (okres rozliczeniowy ING: od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca) w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Duży plus to oczywiście darmowe prowadzenie konta oraz przelewy, trochę mniej atrakcyjna jest karta, ale z drugiej strony, jeżeli ktoś lubi aktywnie płacić kartą za zakupy to warunek zwolnienia z opłaty za kartę spełni bez problemu.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

Jak odebrać premię 140 zł – instrukcja krok po kroku?

W tej promocji możemy odebrać łącznie 140 zł premii, która będzie sumą 3 bonusów, przyznawanych klientowi za spełnienie poszczególnych zadań. Głównym bonusem będzie 100 zł – najprostsze do zdobycia i dwa bonusy po 20 zł za spełnienie dodatkowych warunków.

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [do 31 stycznia 2018 roku]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną i załóż Konto Direct z Lwem z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe. Wszystko wraz z dostępem do bankowości internetowej. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie cofaj ich aż do momentu odebrania premii).

Umowa musi być podpisana najpóźniej  do 31 stycznia 2018 roku więc polecam nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili, tak aby dać szansę kurierowi dojechać z umową na czas.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

#2 KROK – SPEŁNIJ WARUNKI ODEBRANIA PREMII

Stopień trudności spełnienia warunków jest zależny od tego w jakim wieku jest uczestnik promocji. Tak jak wspominałam nieco łatwiejsze warunki do spełnienia mają osoby w wieku do 25 lat, a pozostali odrobinę trudniejsze. Sprawdźmy więc jak wygląda to w praktyce:

PREMIA 140 ZŁ DLA OSÓB W WIEKU 18-25 LAT

 • 100 zł premii

Aby odebrać premię podstawową, wykonaj do 31 marca 2018r. min. 8 dowolnych płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Możesz więc spokojnie wykonać gdzieś 8 dowolnych płatności np. w piekarni lub przy okazji robienia codziennych zakupów.

Płatności muszą być wykonane do końca marca, ale rozliczone mogą być do 20.04.2018r;

 • 20 zł premii

Aby odebrać dodatkową premię musisz wykonać min. 3 dowolne płatności BLIK w internecie, na dowolną kwotę. Co ważne, jeżeli wykonasz 3 płatności BLIKiem w ramach odebrania premii 100 zł to będą one automatycznie zaliczone do odebrania tej premii dodatkowej;

 • 20 zł premii

Ostatnia już premia będzie przyznana za zapewnienie min. 1 raz wpływu na konto wynagrodzenia lub stypendium, na dowolną kwotę. Tu regulamin jest dość restrykcyjny i zdecydowanie wyklucza wpływy z rachunków indywidualnych, wpłaty własne w oddziałach lub we wpłatomatach.

Najlepiej więc będzie np. poprosić kogoś znajomego (kto ma firmowe konto) żeby zrobił na konto jakiś dowolny przelew tytułem wynagrodzenia lub można w jednym miesiącu przekierować wpływ wynagrodzenia na konto w ING.

To wszystko!

Młodzi uczestnicy promocji otrzymają wypracowaną premię najpóźniej do 30 kwietnia 2018r. na Konto Oszczędnościowe. Na dzień odbioru premii klient musi być posiadaczem Konta osobistego wraz z kartą, a także Konta Oszczędnościowego i nie może mieć cofniętej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

PREMIA 140 ZŁ DLA OSÓB W WIEKU 26 LAT I WIĘCEJ

 • 100 zł premii

Aby odebrać premię podstawową, wykonaj do 30 maja 2018r. płatności kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych lub internecie) na łączną kwotę min. 1 000 zł. Mogą to być naprawdę dowolne płatności, a jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to na ich wykonanie masz aż 6 miesięcy więc średnio, na miesiąc wychodzi ok. 167 zł.

Płatności muszą być wykonane do końca maja, ale rozliczone mogą być do 20.06.2018r;

 • 20 zł premii

Aby odebrać dodatkową premię musisz wykonać min. 3 dowolne płatności BLIK w internecie, na dowolną kwotę. Co ważne, jeżeli wykonasz 3 płatności BLIKiem w ramach odebrania premii 100 zł to będą one automatycznie zaliczone do odebrania tej premii dodatkowej;

 • 20 zł premii

Ostatnia już premia będzie przyznana za zapewnienie min. 1 raz wpływu na konto wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł. Tu regulamin jest dość restrykcyjny i zdecydowanie wyklucza wpływy z rachunków indywidualnych, wpłaty własne w oddziałach lub we wpłatomatach.

Najlepiej więc będzie np. poprosić kogoś znajomego (kto ma firmowe konto) żeby zrobił na konto jakiś dowolny przelew tytułem wynagrodzenia lub można w jednym miesiącu przekierować wpływ wynagrodzenia na konto w ING.

To wszystko!

Uczestnicy promocji otrzymają wypracowaną premię najpóźniej do 30 czerwca 2018r. na Konto Oszczędnościowe. Na dzień odbioru premii klient musi być posiadaczem Konta osobistego wraz z kartą, a także Konta Oszczędnościowego i nie może mieć cofniętej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 140 zł premii<<

Podsumowanie

Kolejna promocja zorganizowana przez ING jest dobrze przygotowana, regulamin jest prosty zrozumiały, a i wymagania nie należą do trudnych. Podoba mi się również to, że poziom trudności promocji zależy od wieku – młodsi odbierają – 140 zł premii na odrobinę prostszych warunkach niż osoby powyżej 26 lat.

Dodatkowo, każdy może zwiększyć swój zysk z promocji o dodatkowe 30 zł jeżeli wykona 3 dowolne płatności mobilna kartą ING. Łącznie można więc zarobić w ING aż 170 zł!

Z promocji powinni w szczególności skorzystać Ci którzy lubią aktywnie płacić kartą lub BLIKiem, a myślę że w dzisiejszych czasach bez plastikowego pieniądza mało kto wyobraża sobie robienie zakupów.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 7

 1. Arkadiusz napisał(a):
  Istnieje możliwość wysłania wniosku ze strony www, natomiast podpisania umowy w oddziale banku a nie przez kuriera?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli przy składaniu wniosku będzie opcja podpisania umowy w oddziale to tak, ale jeżeli będzie udostępniony tylko kurier to będzie należało podpisać umowę przy kurierze.
 2. Marta napisał(a):
  czyli 100 zł dostaniemy na Konto oszczędnościowe z którego możemy je wypłacić w każdej chwili?
 3. Damian napisał(a):
  Myślę, że warto dodać informację o tym, że dla osób w wieku 18-26 lat, karta debetowa jest darmowa przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł, a dla osób w wieku powyżej 26 lat przy transakcjach na kwotę min. 300 zł. Bez spełnienia tego warunku ponosimy miesięczną opłatę za kartę w kwocie 9 zł.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Myślę, że taki zapis znajduje się w artykule i to prawie na samym początku 🙂 Przeczytaj proszę tekst pod nagłówkiem „Na czym polega promocja” 🙂
 4. ja napisał(a):
  Przestrzegam przed promocją w ING NIE POLECAM
  Nie jest to tak prosta jak jest tu opisywana.
  Mimo że dokonacie płatności kartą na 300 zł w okresie rozliczeniowym tj od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Możecie dalej zapłacić za kartę w wysokościu 7 zł miesięcznie. Ponieważ nikt nie mówi o tym że Bank ING tranzakcje kartą księguje do 11 dni od dokonania transakcji. Wiec może się okazać że jeżeli np. zapłacicie kartą na 10 dni przed koncem waszego okresu rozliczeniowego i będzie wam się wydawało że spełniliście warunki aby uniknąć opłaty okazuje się że tak się nie stało ponieważ ta płatność zostanie rozliczona w kolejnym okresie rozliczeniowym 🙂

Napisz komentarz