100 zł premii gwarantowanej i po 100 zł za każde polecenie konta w ING – naprawdę łatwe warunki

Każdy miłośnik łatwych promocji bankowych powinien dokładnie przyjrzeć się II edycji promocji banku ING. Tym razem bank znów chce nagradzać swoich nowych klientów premią w kwocie 100 zł za założenie konta i spełnienie kilku warunków.

Dodatkowo każdy może liczyć na 100 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomemu (max. 10 poleceń). Z kolei za skutecznie skorzystanie z polecenia do odebrania jest 50 zł. Łącznie zbiera się więc przyzwoita sumka, która może idealnie podreperować powakacyjny budżet.

Dla kogo jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla zupełnie nowych klientów banku, a dokładnie mówiąc osób które w okresie od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały i nie współposiadały któregokolwiek z tych kont:

 • Konto z Lwem Direct
 • Konto z Lwem Komfort
 • Konto z Lwem Premium
 • Konto z Lwem Klasyczne
 • Konto z Lwem Student

Jeżeli spełniasz ten warunek to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść na stronę promocyjną i do 18 października 2017 roku założyć konto promocyjne (Konto z Lwem Komfort lub Direct) wraz z kartą i kontem oszczędnościowym.

Z kolei jeżeli posiadasz już Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN to również możesz brać udział w promocji, wystarczy tylko, że w systemie bankowości online założysz sobie jedno z kont promocyjnych. Następnie wypełniasz specjalny formularz.

A czy konto jest na pewno darmowe?

W promocji mamy do wyboru dwa konta: Direct lub Komfort. Po dokładnym przeanalizowaniu tabeli opłat, polecam założyć Konto Direct gdyż z jego posiadaniem nie są związane żadne opłaty:

 • otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
 • wypłaty z bankomatów ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł, druga i każda kolejna wypłata z obcych bankomatów – 2,5 zł
 • przelewy internetowe – 0 zł
 • wydanie karty – 0 zł
 • utrzymanie karty – 0 zł pod warunkiem dokonania płatności kartą na min. 300 zł w okresie od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca (jeżeli nie to będzie opłata: 7 zł/m-c)

Z kolei Konto Komfort będzie dla nas już mnie korzystne pod względem opłat. jego utrzymanie wiąże się już z opłatami tj. 6 zł/m-c w miesiącu otwarcia konta i w 3 kolejnych miesiącach, później 12 zł/m-c. Z opłaty za kartę zostaniemy zwolnienie dopiero po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 3 00 zł/m-c. Natomiast opłat nie będzie za: przelewy oraz wypłaty z bankomatów.

Jak odebrać premię 100 zł?

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [do 18 października 2017 roku]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną i załóż jedno z dwóch kont osobistych: Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą, a do tego Konto Oszczędnościowe.

Umowa musi być podpisana do 18 października 2017 roku więc polecam nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili, tak aby dać szansę kurierowi dojechać z umową na czas. 🙂

>>Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii gwarantowanej<<

#2 KROK – PŁAĆ KARTĄ

Teraz wystarczy aktywnie płacić kartą wydaną do konta lub BLIKiem. Łączna suma transakcji powinna wynosić min. 1 000 zł. Możesz śmiało wykonywać transakcje w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Transakcje te powinny być wykonane do końca stycznia 2018 roku, a ich rozliczenie powinno nastąpić najpóźniej do 15 lutego 2018 roku.

Wynika z tego, że jeżeli ktoś założy konto jeszcze teraz, w sierpniu to na wydanie 1 000 zł ma prawie pół roku, co średnio daje ok. 200 zł/m-c. Moim zdaniem jest to w zasięgu ręki każdego – wystarczy opłacać jakieś rachunki czy chociażby tankować na stacji paliw, a warunek będzie spełniony w mgnieniu oka!

To wszystko!

Teraz pozostaje już tylko oczekiwać na premię, która wpłynie na Twoje aktywne Konto Oszczędnościowe w ING najpóźniej do 28 lutego 2018 roku. Pamiętaj, że w dniu przyznania premii musisz posiadać również aktywną kartę, a także Konto Oszczędnościowe.

>>Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii gwarantowanej<<

A jak odebrać dodatkowe 100 z polecenia?

Kolejna premia będzie do zdobycia w zamian za polecenie konta w ING znajomym. Za każde skuteczne polecenie odbierasz 100 zł (max. 1 000 zł za 10 poleceń) z kolei osoba polecona za spełnienie warunków odbiera 50 zł. Konto z polecenia musi być założone najpóźniej do 18.10.2017 roku.

 • POLECAJĄCY

Obecny klient banku, który posiada konto min. od 30 dni i uzyska (w systemie bankowości internetowej, oddziale banku lub placówce ING Express) unikalny kod polecający i przekaże go osobie, którą chce polecić. Dodatkowo do 18.10.2017 roku wykona transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł, które zostaną zaksięgowane do 30.10.2017 roku.

 • POLECONY

Nowy klient banku, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał żadnego konta w ING i założy do 18.10.2017 roku konto osobiste w promocji „Poleć konto znajomemu”. Wystarczy we wniosku o konto osobiste w sekcji „Dane do umowy” podasz kod polecający. Poza tym musi wyrazić zgodę na przekazanie Polecającemu informacji o spełnieniu lub nie spełnieniu warunków promocji.

Dodatkowo, każdy Polecony musi wydać kartą lub BLIKiem min. 300 zł w każdym z dwóch dowolnych miesiącach po podpisaniu umowy – miesiąc podpisania umowy również będzie zaliczony. Czyli jak podpiszesz umowę w sierpniu to zaliczane będą transakcje wykonane w sierpniu i we wrześniu.

To wszystko!

Nagrody za polecenia konta będą wypłacane do 25 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków, w okresie od listopada 2017 roku do lutego 2018 roku na aktywne konta w ING. Polecający otrzyma 100 zł a polecony 50 zł.

UWAGA!

Jeżeli skorzystałeś z promocji jako osoba polecona to możesz liczyć tylko na premię 50 zł. W myśl regulaminu, nie możesz stać się osobą polecającą i polecać konta innym.

Podsumowanie

ING swoją promocją znów chce skusić nowych i powracających klientów banku oferując im naprawdę sensowne premie finansowe. Pierwszy bonus jest gwarantowany – 100 zł dla wszystkich którzy założą darmowe konto osobiste i wykonają transakcje na kwotę min. 1 000 zł. Jest na to naprawdę bardzo dużo czasu – jeżeli ktoś założy konto w sierpniu to ma na to prawie pół roku.

Dodatkowo, po 100 zł możesz odebrać za skuteczne polecenie komuś konta w ING, z kolei osoba polecona odbiera 50 zł. Przyznasz, że to ciekawa opcja, w prawdzie trzeba spełnić kilka warunków, ale generalnie wysokość premii w pełni rekompensuje takie zaangażowanie. Jedyny minus to taki, że jak ktoś skorzystał z polecenia to niestety sam osobą polecającą nie zostanie.

Nie zapomnijmy również o Otwartym Koncie Oszczędnościowym, które musimy posiadać w tej promocji. Jest ono oczywiście darmowe, a dodatkowo oprocentowane na 2% dla kwoty do 100 000 zł przez pierwsze 4 m-ce.

>>Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii gwarantowanej<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 7

 1. Katarzyna napisał(a):
  czy osoba upoważniona do konta może się łapać na tę promocję bankową?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli nie współposiadasz konta a masz tylko upoważnienie do ewentualnych działań na koncie na jakiś wypadek to możesz skorzystać z promocji.
 2. Rafał napisał(a):
  Rozumiem że płatności za pomocą sprytnego Billa nie są wykluczone z promocji ?
 3. Lidia napisał(a):
  Czy w oddziale mogę sprawdzić, kiedy po raz ostatni zamykałam konto w ING?
 4. Ewelina napisał(a):
  Czy warunkiem otworzenia konta (w tej promocji) jest konieczność przelewania wynagrodzenia od pracodawcy?
  Proszę o informacje.

Napisz komentarz