Getin Bank: odbierz 100 zł na powitanie, 250 zł za polecenie konta oraz 2 darmowe bilety do kina Helios lub Multikina

Jakiś czas temu pisałam Wam o nowym produkcie Getin Banku – koncie Proste Zasady. Konto jako takie podobało Wam się: darmowa karta oraz przelewy internetowe, ale przede wszystkim konto darmowe (po wykonaniu 1 płatności kartą).

Na tym Bank nie poprzestaje, dorzuca do puli bardzo dobrą promocję, w której do zgarnięcia łącznie aż 3 nagrody:

 • 100 zł premii na powitanie
 • 250 zł premii w programie poleceń
 • 2 bilety do Multikina lub Helios (35 000 voucherów)

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 1.05.2017r. do 4.06.2018r. nie posiadały w Getin Banku żadnego konta i założą je za pośrednictwem tej dedykowanej przez Bank strony internetowej.

Jak skorzystać z promocji?

Aby móc ubiegać się o 250 zł premii oraz bilety do kina należy oczywiście skorzystać z nowego produktu banku, a dokładnie założyć Konto Proste Zasady. Warunki jego prowadzenia – no nie powiem- są proste (plus dla Banku):

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł/8 zł – konto będzie darmowe (bezwarunkowo) dla osób w wieku 18-26 lat natomiast dla pozostałych osób pod warunkiem wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą – jeżeli nie spełnimy tego warunku to czeka opłata 8 zł
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo
 • WYPŁATA GOTÓWKI W BANKOMACIE (wszystkie w kraju) – 0 zł
 • WYPŁATY GOTÓWKI W BANKOMATACH ZA GRANICĄ – 4,5% wartości transakcji min. 10 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE (w tym zlecenia stałe i polecenia zapłaty) – 0 zł
 • WPŁATY/WYPŁATY W ODDZIALE – 0 zł

Uważam, że Bank przygotował naprawdę konkurencyjne warunki prowadzenia konta, w szczególności podoba mi się brak opłat za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów, to że w łatwy sposób można ominąć opłaty za konta też zasługuje na uznanie.

Jak krok po kroku odebrać wszystkie nagrody?

#1 KROK – najpóźniej do 2.07.2018r.przejdź na specjalną stronę internetową i zarejestruj się w promocji. Po chwili otrzymasz maila, kliknij w znajdujący się w nim link, aby potwierdzić rejestrację. Następnie złóż wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą, a podczas tego:

 • podaj ten sam adres mailowy co podczas rejestracji w promocji;
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (również za pomocą środków porozumiewania się na odległość).

>>Załóż Konto i odbierz 250 zł oraz bilety do kina<<

#2 KROK – najpóźniej do 17.07.2018r. podpisz umowę o Konto Proste Zasady wraz z kartą.

#3 KROK – w każdym z dwóch miesięcy – lipiec oraz sierpień – spełnij (powtarzalnie) po dwa warunki:

 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 100 zł (tak tyle i tylko tyle);
 • wykonaj min. 5 płatności kartą oraz min. 1 BLIKiem na łączną kwotę min 150 zł – płatności możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub/i w internecie (płatności mają być wykonane i zaksięgowane).

To wszystko!

Teraz czas na nagrodę, informację o jej przyznaniu otrzymasz do 8.10.2018r. jako wiadomość mailową. W wiadomości będzie znajdował się specjalny link – kliknij w niego i najpóźniej do 15.10.2018r. uzupełnij na stronie promocyjnej dane do wypłaty premii.

Premia zostanie przelana na konto w Getin Banku najpóźniej do 22.10.2018r. i do tego momentu należy posiadać aktywne konto i kartę.

>>Załóż Konto i odbierz 250 zł oraz bilety do kina<<

Zgarnij dodatkowe 250 zł w programie poleceń

Ktoś kto skorzysta z I części promocji może w II jej części pobawić się w polecenia, a tym samym zapewnić sobie 50 zł za każde skuteczne polecenie (max. 250 zł). Z kolei osoba polecona odbierze 100 zł w zamian za spełnienie warunków, które opisałam wyżej oraz również będzie mogła polecać konto.Sprawdź jak to działa:

#1 KROK – osoba polecająca – loguje się na stronie promocji i pobiera swój unikalny link, a później przekazuje go swoim znajomym;

#2 KROK – osoba polecona do 2.07.2018r. rejestruje się w promocji, potwierdza rejestrację klikając w link znajdujący się w wiadomości mailowej i zakłada konto Proste Zasady. Do 17.07.2018r. podpisuje umowę o konto.

#3 KROK – osoba polecona w lipcu i sierpniu zapewnia wpływ na konto w kwocie min. 100 zł oraz wykonuje min. 5 płatności kartą oraz min. 1 BLIKiem na łączną kwotę min. 150 zł.

Premia dla osoby polecającej i poleconej będzie wypłacona w identycznych terminach jak pisałam wyżej w sekcji „To wszystko”. Czyli do 8.10.2018r. osoba polecona otrzyma maila z informacją o przyznaniu nagrody, do 15.10.2018r. będzie musiała uzupełnić dane do wypłaty premii. Z kolei do 22.10.2018r. zarówno polecony jak i polecający otrzymają premie.

Odbierz 2 darmowe bilety do kina Helios lub Multikina

Tę nagrodę zgarnie każdy kto założy konto w tej promocji oraz nie posiadał konta w Getin Banku wcześniej – od 1.06.2017r. Po założeniu konta w tej promocji, należy jak najszybciej (przypominam limit 35 000 voucherów) wykonać 1 dowolny przelew, na dowolną kwotę za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej.

Po spełnieniu tego warunku, w ciągu 7 dni roboczych na mila zostaną przysłane dwa elektroniczne kody wymienne na bilety do kina. Będzie można je wykorzystać do 31 maja 2019 roku.

>>Załóż Konto i odbierz 250 zł oraz bilety do kina<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 14

 1. Rafał napisał(a):
  Osoby z polecenia także dostaną po 2 bilety do kina?
 2. Tomek napisał(a):
  Podpisanie umowy tylko w placowce/u kuriera czy jest mozliwość „podpisania online”?
 3. Paweł napisał(a):
  Proszę o adres strony w celu założenia konta
 4. Michał napisał(a):
  Jeżeli założyłem już konto to w czerwcu nic nie muszę zrobić żeby otrzymać nagrodę? Liczy się tylko spełnienie warunków w lipcu i sierpniu?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak liczy się spełnienie warunków w lipcu i sierpniu. 🙂 Pamiętaj też o wykonaniu jednej płatności kartą (w każdym miesiącu, nawet w czerwcu) aby konto było darmowe. 🙂
 5. Nin napisał(a):
  Ma ktoś może jakiś kod polecajacy? I jak można podpisać umowę? Kurier, placówka?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Hej 🙂 Kodu niestety nie mam :/ Umowę podpisujemy przy kurierze.
 6. Beata napisał(a):
  hej, czy mogę opłacić kartą rachunek np. prąd na poczcie ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, możesz 🙂
  • Beata napisał(a):
   czyli jeśli zapłacę za prąd czy mieszkanie kartą to wlicza się do kwoty 150 zł, które należy wydać w ciągu miesiaca?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak jak zapłacisz kartą to będzie się to liczyło 🙂 Pamiętaj o tym, aby wykonać również min. 1 płatność BLIK. 🙂
 7. Beata napisał(a):
  czyli jeśli zapłacę za prąd czy mieszkanie kartą to wlicza się do kwoty 150 zł, które należy wydać w ciągu miesiaca?

Napisz komentarz