PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Idea Bank: 100 zł do wykorzystania na Empik.com w zamian za kilka płatności elektronicznym portfelem

Kochani bardzo szybka promocja i bardzo mocno ograniczona – tylko 100 nagród – bonów o wartości 100 zł do wykorzystania na empik.com. Przyznawane będą one w zamian za wykonanie kilku transakcji portfelem MasterPass w Idea Banku.

MASTER PASS – to taki elektroniczny portfel, w którym możesz mieć swoje karty i korzystać z nich w dowolnym momencie. Płatność za zakupy jest bardzo prosta – wystarczy tylko jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.

Jak odebrać 100 zł za płatności MasterPass?

Do promocji może przystąpić klient Idea Banku, który posiada kartę kredytową lub aktywną kartę debetową wydaną do konta (MasterCard) oraz dostęp do Idea Cloud. Jeżeli spełniasz ten warunek to wykonaj poniższe kroki:

#1 KROK – Jak najszybciej(limit nagród) przejdź na stronę banku i zarejestruj się w promocji

#2 KROK – Najpóźniej do 28.02.2018r. (ale najlepiej jak najszybciej) wykonaj dowolną ilość płatności (lub jedną płatność) przy użyciu portfela MasterPass na łączną kwotę min. 100 zł

UWAGA! W przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu nagród, Bank wyłączy swoją stronę promocyjną.

To wszystko!

Teraz do 31 marca 2018 roku otrzymamy od Banku sms z informacją o przyznaniu vouchera na 100 zł do Empik.com. W wiadomości będzie znajdował się również numer vouchera, który będzie można wykorzystać maksymalnie do 12 września 2018 roku.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 3

 1. Dawid napisał(a):
  Witam.
  Trzeba posiadać firmę żeby ubiegać się o konto w IdeaBanku? bo chcą NIP
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie posiadając firmy również można mieć nadany numer NIP ale nie jest to nic obowiązkowego 🙂 W którym miejscu wymagany jest NIP?
 2. Dariusz napisał(a):
  Już pula została wyczerpana. pozdrawiam

Napisz komentarz