PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Citibank rozdaje DARMOWE telefony warte 549 zł? Prześwietlam promocję!

Ostatnio głośno o nowej promocji Citibanku. Chce on zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ karty Citi Simplicity. Tak bardzo, że rozdaje telefony LG K8 nowym klientom, którzy ją przetestują.

W tym artykule prześwietlam wszystkie warunki promocji.

Na początek – jest kilka wymagań, które trzeba spełnić… Aby otrzymać kartę należy wypełnić ten formularz i zgłosić się do testów. Telefon otrzymasz po wykonaniu 2 prostych “zadań testowych”, o których piszę poniżej.

Aktualizacja: Początkowo promocja miała trwać do 1 października 2016, jednak z powodu dużej popularności Citibank przedłużył ją do 31 marca 2017. Nadal możesz do niej dołączyć.

lg-k8-citibank2Działa to trochę, jak wykonywanie misji w grze komputerowej. Z tą różnicą, że tutaj nagrodą jest fizyczny gadżet. Dostajesz telefon LG K8 Lte o wartości 549 zł. Będzie wysyłany kurierem bezpośrednio do Twojego domu.

Po odebraniu paczki możesz natychmiast zrezygnować z karty (bez konsekwencji). Możesz też zachować ją na dłużej jeśli Ci się spodoba (jest darmowa!).

Przygotowałem dokładny opis całej procedury. Zdobycie telefonu przy jej pomocy, będzie dla Ciebie proste i zrozumiałe. Chcę byś wiedział krok po kroku co należy zrobić. Przeczytaj uważnie ten artykuł.

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin mówi, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku, dostanie telefon LG K8 Lte. Liczba telefonów jest nieograniczona.

Aktualizacja 27.09.2016: Kilku czytelników potwierdziło już, że otrzymali telefony:

2016-09-26_1235

Źródło: http://moniaki.pl/zrodlo1

2016-09-26_1237

Źródło: http://moniaki.pl/zrodlo2

2016-09-27_0839

Źródło: http://moniaki.pl/zrodlo3

Za chwilę powiem Ci jak go zdobyć, ale najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

Jest jak iPhone 5… ale ma 17% większy ekran

Telefon LG K8 Lte najłatwiej porównać do popularnego iPhone’a 5. Mają podobne wymiary i wagę oraz identyczną moc procesora. Są prawie takie same, ale…

 • LG K8 ma 17% większy ekran o lepszej rozdzielczości. Wyświetla zdjęcia i filmy w wyższej jakości.
 • Przednia kamera LG K8 ma 5 megapixeli. W iPhone’ie tylko 1,5 megapixela. Zdjęcia wykonywane telefonem LG będą ładniejsze.
 • Telefon LG ma większą pojemność baterii, więc nie będziesz musiał wszędzie chodzić z ładowarką.
 • Łatwo rozbudujesz pamięć telefonu LG dodając do niego kartę pamięci. iPhone na to nie pozwala!

Wierzę, że powyższe porównanie pokazuje jak na dłoni wysoką jakość nagrody.

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda?

Możesz też przechować go kilka miesięcy i mieć idealny prezent pod choinkę. Inne rozwiązanie to po prostu go sprzedać. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Za serwis odpowiada bezpośrednio firma LG i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię (tel: 801 54 54 54). Chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane ze sprzętem oraz naprawią ewentualne usterki.

Plus, Play i Orange rozdają telefony to i banki nie chcą być gorsze. Dlaczego?

pisza_o_citibankuNie wiem, czy pamiętasz te czasy… Kilka lat temu rynek bankowości to było istne eldorado. Mała konkurencja i dużo lojalnych klientów. To gwarantowało duuuuuże, naprawdę duże zarobki dla banków. Nie musiały się zbytnio nawet starać i reklamować.

Niestety (a dla nas konsumentów – stety) z czasem konkurencja rosła. Zaczęliśmy porównywać oferty między sobą. Doprowadziło to banki do szaleństwa. Rozpoczęła się walka ceną.

Często i gęsto pojawiały się konta “za zero” z dopisanym małym druczkiem… Który niestety nie każdy doczytał…

Ale ludzie nie są głupi… Złapać się na ukryte opłaty można – jeden raz. Więcej nie dasz się nabrać i ostrzeżesz znajomych. To postawiło banki na przegranej pozycji.

Ludzie stali się świadomymi konsumentami i wiedzą, jak to działa.

Zaczęliśmy masowo odchodzić od tych banków, które podnosiły opłaty i “naciągały” swoich klientów małym druczkiem.

Nastąpiły czasy, w których uczciwość banku stała się dla nas kluczowa. Często ważniejsza niż 2 zł zaoszczędzone u ciągle kombinującej konkurencji.

Banki widząc, że ludzie nie są głupi zaczęły traktować nas bardzo serio. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Oferty zaczęły być naprawdę atrakcyjne. Korzystne zarówno dla banku jak i klienta.

Banki skupiają się teraz na tym, aby uczciwie przyciągnąć do siebie nową osobę. Chcą zachęcić ją do przetestowania konta czy karty. Liczą, że Ci się spodoba i zostaniesz lojalnym klientem.

Większość banków proponuje na zachętę darmowe konto i kartę bez opłat (bank BZ WBK). Czasem rozdają bilety do kina (bank Millenium), czy jak ostatnio powerbanki (bank SMART).

W nagradzaniu nowych klientów zdecydowanym liderem jest Citibank. Tym razem oferuje telefon LG K8 Lte o wartości 549 zł za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity.

Działa to trochę jak w sieciach komórkowych, kiedy dostajesz darmowy telefon do abonamentu na 3 lata. Z tą różnicą, że tutaj nie ma umowy na 3 lata. Nie ma żadnych zobowiązań. Możesz zrezygnować z karty od razu po odebraniu nagrody.

Oznacza to, że Citibank ryzykuje bardzo wiele. Widać są pewni jakości swoich produktów, skoro decydują się na takie kroki.

5

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym telefonem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowego sprzętu…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. W promocji, dla chętnych, możliwe jest wybranie karty Mastercard World. Kosztuje ona 18 zł miesięcznie. Zamiast niej polecam wybrać Citi Simplicity za 0zł miesięcznie (szczegóły opiszę niżej).
 3. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Cieszę się, że poważnie traktuje się nas konsumentów i myśli w kategoriach wygrany-wygrany. Każdy jest zadowolony wywiązując się ze swojej części umowy.

Bo musisz wiedzieć, że zasady, na których przyznawany jest telefon LG K8 Lte są zapisane i GWARANTOWANE w regulaminie promocji. To na jego podstawie przygotowałem instrukcję do tego artykułu.

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty.

Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać telefon LG K8 Lte.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Przedsiębiorczy Tata poleca…

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

UWAGA! To uzależnia!

Wiem to po sobie i wiem po naszych czytelnikach. Korzystanie z promocji bankowych daje tyle radości, że wręcz uzależnia.

Źródło: http://moniaki.pl/premia-350-zl-od-credit-agricole-za-przeniesienie-konta/#comment-1767

Tylko pomyśl… Korzystasz z okazji, o której piszę na tej stronie. Dostajesz praktycznie ZA DARMO telefon LG K8 Lte. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy przez wiele godzin – gwarantuję!

Przetestujesz na tym pierwszym przykładzie, jak łatwe jest zgarnianie premii od banków. Wtedy pewnie zechcesz wrócić na Moniaki.pl.

Poszukasz kolejnej okazji do skorzystania. Może to będzie 50zł za założenie lokaty, może 120zł za założenie konta bankowego albo bilety do kina (autentyczne przykłady!).

Setki naszych czytelników działają w ten sposób. To sprawi, że twój telefon o wartości 549 zł zamieni się ostatecznie w 1000-1500zł rocznie w postaci różnych premii i nagród.

Poniżej zobaczysz dowód w postaci wiadomości, którą przesłał nam Damian na facebooku:

Źródło: https://facebook.com. Prywatna wiadomość.

Tylko pomyśl, jak to zmieni Twoje życie. Zamiast z przymusu chodzić do bankowego “okienka”, zaczniesz świadomie przebierać w ofertach.

Dzięki wskazówkom z bloga Moniaki.pl staniesz się dumnym, w pełni świadomym konsumentem. Będziesz korzystać z tych ofert, które najlepiej do Ciebie pasują i dają najwięcej korzyści.

Stanie się to po prostu zabawą w poszukiwanie okazji do kolejnego zarobku. Aż do 1000-1500zł rocznie lub nawet więcej…

Wróćmy teraz z obłoków i przejdźmy do obiecanej na początku instrukcji. Cała procedura jest dziecinnie prosta:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (to jest pierwsze zadanie) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (to jest drugie zadanie)Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8 Lte

Kto może skorzystać i jak zdobyć kartę?

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty. Nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę.

Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity. Jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków). Karta Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie:

2017-01-07_1948

Dołączyć do promocji mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 marca 2017 r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni. Im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i… Albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób. Procedura bankowa wtedy mocno się wydłuża.

W ciągu 1-5 dni roboczych po wypełnieniu formularza oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku. Miłym głosem podsumuje całą promocję i zapyta o Twoje dochody. Są one potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Następnie konsultant ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem ustalisz również termin i miejsce, w które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Dla Twojej wygody może przyjechać do domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

Wykonaj te 2 zadania i odbierz LG K8 Lte:

Jak wspomniałem na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty będziesz mieć do wykonania 2 zadania.

Tak naprawdę to nie masz obowiązku ich wykonywać, ale… Jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz telefonu LG K8 Lte. Takie są zasady. Po otrzymaniu darmowej karty warto włożyć jeszcze odrobinę wysiłku.

Obiecuję, że nie zajmie Ci to dużo czasu. Zobacz:

Zadanie #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

4

Zadanie #2 – płać nową kartą za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby zadanie zostało zaliczone należy wydać łącznie 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon). Jak łatwo policzyć średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Jestem przekonany, że jest to dla każdego realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące. Czyli zaczynasz od następnego miesiąca po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to styczeń, to transakcje kartą wykonaj w  lutym, marcu i kwietniu (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w styczniu).

Żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 3 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków”:

 • opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania w ciągu aż 3 miesięcy jest banalnie proste. Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty. Wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Oczywiście transakcje kartą na 3 000 zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące i szybciej otrzymać telefon.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

To wszystko! Telefon LG K8 Lte o wartości 549 zł jest Twój!

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj 2 opisane powyżej zadania, a dostaniesz telefon LG K8. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

maxresdefault

Kiedy wykonasz już te zadania to do 14-tego dnia kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K8.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy w drzwiach stanie niezapowiedziany kurier. Trzymać będzie ogromne pudło, a w nim dobrze zabezpieczony sprzęt. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk podczas rozpakowywania i wybuch entuzjazmu po pierwszym uruchomieniu telefonu.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać telefon LG K8 Lte GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

7 razy “tak” czyli największe atuty tej propozycji:

 • Do wypełnienia jest tylko 1 krótki formularz, który oszczędzi Twój czas i nerwy stania w kolejkach w banku.
 • Kurier przyjedzie do domu, biura lub innego dowolnie umówionego miejsca, co maksymalizuje wygodę.
 • Pocztą otrzymasz darmową kartę, która już nigdy nie nadwyręży Twojego domowego budżetu zbędnymi opłatami.
 • Żadnych zobowiązań – z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.
 • Wykonasz 2 proste zadania, przy których poczujesz się jak w grze komputerowej ale z prawdziwymi nagrodami.
 • Poczujesz w rękach nowiutki telefon LG K8 Lte i satysfakcję ze świadomego korzystania z promocji i zdobycia nagrody
 • 24 miesiące gwarancji dopełnią radości ze sprzętu i sprawią że będziesz spał spokojnie.

A to tylko jedna z wielu możliwości, jakie dają promocje bankowe. Dołącz do grupy 5853 czytelników, którzy korzystają już z naszych porad i odbierają bonusy od banków.

19 549 zadowolonych czytelników

Z promocji opisanych na naszym blogu skorzystały jak dotąd 19 549 osoby (stan na 07.01.2017). Poniżej możesz zobaczyć wybrane komentarze pełne radości i poczucia zwycięstwa po odebraniu nagrody:

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz.

Najgorsze co mógłbyś zrobić to zamknąć teraz tę stronę. Wtedy już nigdy tu nie wrócisz i wizja o premiach 1000zł – 1500zł rocznie pozostanie tylko marzeniem.

To tak, jakby zarobić 549 zł w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 549 zł na nowy telefon? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałbyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Całą procedurę od wypełnienia formularza do odebrania telefonu można zamknąć nawet w 5-6 tygodni. 99% tego czasu to oczekiwanie na procedury bankowe.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie płatności kartą. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Następnie zgarniesz telefon i zrezygnujesz z karty (albo nie, jeśli będziesz chciał).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Do końca tej promocji pozostało coraz mniej czasu. Dołącz teraz, aby uniknąć tłoku. Dzieje się tak zawsze na ostatnie dni promocji. Procedury wydłużają się wtedy znacząco, a Ty będziesz niepotrzebnie czekał i się denerwował.

Ściągawka na później, czyli co i kiedy:

Obserwuję swoich czytelników i wiem że niektórym ciężko jest spamiętać wszystkie kroki i terminy. Właśnie specjalnie dla nich (i dla Ciebie!) przygotowałem znaczące ułatwienie. Poniższa lista opisuje dokładnie co i kiedy należy zrobić, aby otrzymać telefon LG K8 Lte.

 1. Upewnij się, że spełniasz kryteria promocji: Nie posiadałeś karty w Citibanku po 1 stycznia 2015r. oraz masz skończone 21 lat, dochód minimum 1200 zł i 3 miesiące stażu w obecnej pracy (kryteria dla działalności gospodarczej oraz emerytów i rencistów znajdziesz powyżej w artykule).
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na telefon konsultanta.
 3. Ustal z konsultantem wszystkie szczegóły i z pomocą kuriera podpisz umowę o kartę Citi Simplicity.
 4. W 30 dni od podpisania umowy (liczy się data na dokumentach) zaloguj się do bankowości internetowej. Skorzystaj z danych otrzymanych od banku wchodząc na https://www.citibankonline.pl lub przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.
 5. Zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy (sprawdź datę na dokumentach) wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące.
 6. Aby uniknąć naliczenia opłat, spłać kartę w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu). Oczywiście możesz spłacić kartę bez czekania na wyciąg, od razu po dokonaniu płatności. Zrobisz to kilkoma kliknięciami w bankowości internetowej lub wykonując zwykły przelew na rachunek podany przez bank.
 7. Do 14-stego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz wiadomość (w bankowości internetowej) mówiącą o przyznaniu Ci telefonu LG K8 Lte.
 8. Maksymalnie 30 dni później u Twoich drzwi stanie kurier z bezpiecznie zapakowanym telefonem. Z gwarancją na 24 miesiące.

Promocja jest łatwa jak barszcz. Każdy kto wydaje (w sklepach i internecie) około 1000 zł miesięcznie, otrzyma telefon LG K8 Lte GRATIS i nawet nie odczuje żadnego wysiłku.

Pozostali, jak trochę pogłówkują (patrz podpowiedzi kilka akapitów wyżej) również łatwo zgarną tę nagrodę.

Aby powyższą ściągawkę mieć zawsze pod ręką zapisz ją sobie na pulpicie w pliku tekstowym. Możesz też kliknąć tutaj i pobierać ściągawkę w specjalnie przygotowanej wersji PDF.

Dobiegamy już powoli do końca tego artykułu. Ale zanim to nastąpi, chcę Ci powiedzieć o czymś jeszcze:

Szczerze, jak na spowiedzi. Gwarantuję.

To, co przeczytałeś w tym artykule jest prawdą i niczego nie pominąłem – gwarantuję. Opisałem wszystko szczerze, jak na spowiedzi. Moje obietnice opierają się w 100% o regulamin promocji.

Prześwietlanie ofert bankowych to od prawie 1,5 roku moje hobby, pasja i również praca. Traktuję to bardzo serio. Czuję się odpowiedzialny za wszelkie obietnice składane na blogu. Choć pracuję również normalnie na etacie to zależy mi na budowaniu uczciwej marki bloga Moniaki.pl.

Chcę żeby czytelnicy go odwiedzający mieli pewność, że wybieramy te najlepsze oferty bankowe i opisujemy je szczerze, jak na spowiedzi. Pokazujemy ich wielkie korzyści ale również wszystkie haczyki i ewentualne opłaty. Piszemy jak jest.

Czytelnicy to potwierdzają:

źródło: https://www.facebook.com/MoniakiPL/posts/1639690236344215?comment_id=1645101075803131

Każdy regulamin analizuję skrupulatnie i dbam o pokazanie wszystkich istotnych detali. Jestem tak pewny uczciwości mojego artykułu, że obiecuję Ci 100 zł w gotówce, jeśli znajdziesz tutaj choć 1 element niezgodny z tym co napisano w regulaminie promocji.

Jeśli masz ochotę zweryfikować moją prawdomówność – zapraszam. Listę dokumentów do pobrania znajdziesz na końcu artykułu, a tutaj masz kontakt do mnie: [email protected]

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałem wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS telefonu LG K8 Lte. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 69

 1. Rafał napisał(a):
  A jak rozumieć ten pkt regulaminu banku? Dotyczący przelewów np za czynsz mieszkaniowy
  b)
  nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta
  związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
  w Warszawie S.A.,
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Regulamin wyklucza przelew z karty na konto. Jednak gdy opłacasz czynsz np. za pomocą aplikacji Sprytny Bill to ta transakcja jak najbardziej wlicza się do promocji. Poprzez aplikację Sprytny Bill nie można płacić za czynsz lub inne opłaty mieszkaniowe na rzecz osób fizycznych i prawnych, nie będących wspólnotami lub spółdzielniami mieszkaniowymi.
 2. Rafał napisał(a):
  czyli Sprytnym Bilem na na wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnie można opłacić np czynsz?
 3. Grzegorz napisał(a):
  Umowę podpisałem w październiku, a w grudniu otrzymałem telefon LG K8 LTE.
  Dziękuję za podpowiedzi, które były bardzo trafne.
 4. JAN napisał(a):
  czyli wyrabiając ta karte zaciagamy kredyt na siebie a potem go spłacamy przeciez wyrabiamy karte kredytową a nie płatniczą?
  • Moniaki.pl - Robert napisał(a):
   Zgadza się, wyrabiamy kartę kredytową. Bank udziela Ci limitu kredytowego (dla każdej osoby kwota ustalana jest indywidualnie) i w jego ramach możesz robić zakupy tą kartą. Raz w miesiącu bank wystawia Ci wyciąg transakcji i pisze do kiedy musisz zwrócić wydaną kwotę. Jeśli oddasz pieniądze w terminie (okres bezodsetkowy) to wtedy bank nie nalicza Ci żadnych odsetek. W momencie, gdybyś przekroczył ten termin, wtedy wydana kwota uważana jest za zaciągnięty kredyt, naliczane są odsetki i ewentualne dodatkowe koszty. Polecam uniknąć wszystkich kosztów spłacając wydaną kwotę w okresie bezodsetkowym i zdobyć telefon bez żadnych koszów 🙂
 5. Wojciech Kawecki napisał(a):
  Kredyt masz zaciągnięty po pierwszej płatności na taką kwotę jaką wydałeś … i masz czas chyba 27 dni na bezodsetkową spłatę.
  Limit zadłużenia to 5100. pozdrawiam

  P.S. Poprawcie mnie jeśli się mylę bo pisałem dane z głowy

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Wojciech nie do końca. Zgodzę się z tym, że kredyt zaciągasz od momentu wykonania 1wszej transakcji kartą, ale początkowo ten kredyt nie jest w ogóle oprocentowany, czyli jak wydasz kartą 10 zł to jesteś winien w banku 10 zł.

   I powiedzmy, że Twój okres rozliczeniowy jest liczony od 18 dnia miesiąca do 19 dnia następującego miesiąca (30 dni), w okresie rozliczeniowym robisz swobodnie zakupy z tą pewnością, że bank od razu nie nalicza żadnych odsetek. I teraz 19 dnia miesiąca bank wystawia Ci wyciąg i od dnia wystawienia tego wyciągu masz 26 dni na spłatę karty (okres bezodsetkowy), czyli jak w okresie rozliczeniowym wydasz kartą 1 000 zł to spłacając kartę w okresie bezodsetkowym – oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile wydałeś czyli ten 1 000 zł.

   Limit kredytowy (który ustala bank w przypadku karty kredytowej) jest indywidualny dla każdego klienta i określa kwotę jaką bank Ci przyznaje i z jakiej możesz korzystać w okresie rozliczeniowym. Jak wydasz ten limit to wydasz, a jak nie to nie. Pamiętajmy, że spłacając kartę w terminie zawsze spłacamy tylko tyle ile tą kartą wydaliśmy.
   Czy dobrze się zrozumieliśmy? 🙂

 6. Krystian napisał(a):
  Robert możesz się wypowiedzieć odnośnie Wojciecha Kaweckiego czyli mamy do spłacenia te 3 tys czy 5100 jak napisał wojciech
 7. Tadeusz napisał(a):
  1. Czy za dostarczenie karty simplicity przesyłką kurierską do domu, zapłacimy 30 zł ??
  2. Czy jako dowód otrzymywania dochodu możemy przedstawić zaświadczenie o otrzymywanych dochodach z zakładu pracy zamiast 3 miesięcznego wyciągu z Konta ???
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tadeuszu:
   1. Standardowo karta przychodzi pocztą (oczekiwanie ok. 8 dni) i to jest darmowe, ale jak zamówisz sobie kuriera (na Twoje życzenie) to wtedy trzeba zapłacić 30 zł za dostarczenie karty.
   2. To jaki dokument dostarczysz ustalasz podczas rozmowy z konsultantem, my nie mamy na to wpływu. 🙂
 8. Tadeusz napisał(a):
  3. Czy można spłacić kartę poza placówką bankową (płatne 10zł) za pośrednictwem bankowości internetowej ? czy jest płatna ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak Tadeuszu możesz tak spłacić kartę, ja co miesiąc robię przelew z jednego konta właśnie na spłatę karty. Nie musisz iść do oddziału banku i płacić prowizji za spłatę karty. 🙂
 9. alicja napisał(a):
  Kartę mam ale trudno będzie wydać te 3 tys. – niestety sposób „opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl” nie za bardzo się sprawdza :(.
  Nie można płacić kartą za wszytkie rachunki i CITI nie jest na liście banków współpracujących – info z bm.pl:
  dla transakcji wprowadzonych samodzielnie nie ma możliwości płatności kartą. Lista dostawców, od których pobieramy faktury z ebok, za które można dokonywać transakcji kartą płatnicza znajduje się na stronie: https://bm.pl/#!/faq/platnosci/-/od-jakich-dostawcow-moge-pobrac-rachunki/20/0/93. Dodam, że lista banków, z których można wykonać przelew jest stale rozwijana i niewykluczone, że Citibank zostanie dodane do listy w przyszłości.
  Z sprytnybill.pl też nie mam możliwości skorzystać bo mój telefon nie ma androida.
  Pozostaje szukać znajomych planujących większe wydatki….
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Faktycznie, jest to mała niedogodność. Może przy następnej promocji Citibank będzie już na liście.
 10. Wojciech Kawecki napisał(a):
  Dominika właśnie dokładnie o to mi chodziło że mamy miesiąc na spłatę bezodsetkową zadłużenia. Zbyt ogólnie odpowiedziałem na pytanie. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Razem daliśmy radę wytłumaczyć mechanizm działania kart kredytowych. 🙂
 11. Igor napisał(a):
  Czy sprytnymbill ’em mogę opłacać tylko rachunki typu prąd, gaz, czynsz itp. czy też panele podłogowe, piwo, komputer? Nigdy się nie bawiłem i mam po prostu obawy
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Możesz tam opłacić rachunki takie typowo „papierowe” czyli jak czasami masz faktury za prąd od dostawcy lub gaz. Zakupy typu panele, piwo czy komputer to już tak bardziej fizycznie w sklepie. 🙂
 12. Krzysztof napisał(a):
  Witam!
  Mam pytanie. Czy bank wysyła wyciąg oraz termin spłaty pocztą?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, wyciąg dostaniesz w formie elektronicznej w systemie bankowości online. Jak nie wiesz co i jak to daj znać poinstruuję Cię. 🙂 Pewnie możesz sobie zamówić wyciąg papierowy, ale to już dodatkowe koszty.
 13. Monika napisał(a):
  Witam,
  Na początku chciałbym podziękować za prowadzenie / dzielenie się tak przejrzystymi informacjami dotyczącymi promocji bankowych 😀 To mnie skusiło, żeby zacząć taką przygodę. Niestety pisze nie tylko z podziękowaniami ale również z pytaniem. Dostałam kartę kredytową z Citi, a raczej dostałam nośnik zbliżeniowy do karty głównej jak to określiła Pani z banku do której napisałam. Nie zakładałam konta, mam tylko ten zbliżak. Ale na stronie banku nr karty jest inny niż ten na zbliżaku. Trochę mnie to zaniepokoiło. Może jesteście w stanie wytłumaczyć mi o co chodzi? Może ja czegoś nie zrozumiałam czytając ofertę, ale myślałam że dostanę po prostu kartę kredytową i już…help 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Bo dostałaś kartę kredytową i nośnik zbliżeniowy, który możesz nakleić na telefon. Możesz go używać, ale nie musisz i jest on darmowy – od razu uprzedzam. 🙂 Regulamin mówi, że w tej promocji należy płacić kartą więc ja zalecam płacenie kartą, a pominięcie w tej sytuacji nośnika. Zresztą ja go nie naklejam na telefon bo to dla mnie nie jest aż tak bezpieczne. 🙂 Wyjaśniłam czy jeszcze masz jakieś wątpliwości? 🙂
 14. Asia napisał(a):
  Witam ,
  podpisałam umowę 15 stycznia,czy od 01 lutego wydatki kartą będą już zaliczone do promocji, czy dopiero po 15 lutym?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A bank kiedy podpisał umowę? Jak bank podpisał ją w styczniu to jak najbardziej możesz spełniać warunki od lutego. 🙂
 15. Asia napisał(a):
  Moje przeoczenie,bank podpisał 15 stycznia. To w takim razie data i okres rozliczeniowy nie mają znaczenia tylko liczy się następny miesiąc:)
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, warunki możesz spełniać od lutego. 🙂 Aaaa i pamiętaj żeby zalogować się do bankowości online w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy. 🙂
 16. Asia napisał(a):
  Tak, pamiętam. Dziękuję za info i dobrego bloga 😉
 17. Jeloł napisał(a):
  A czy jeżeli zakupie na allegro powiedzmy laptopa po czym odstąpie od umowy podając inny numer rachunku do zwrotu gotówki to się zalicza do promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli sprzedawca się na to zgodzi to możesz tak zrobić. ????
 18. Łukasz napisał(a):
  Bank wysłał mi potwierdzenie spełnienia warunków 11.01.2017 / dziś mamy 03.02 i nikt ze mną się nie skontaktował w celu dostarczenia telefonu
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Kurier ma na to 30 dni więc jeszcze trochę cierpliwości. 🙂
 19. gringo105 napisał(a):
  Dziękuję za telefon.
  Umowa podpisana w listopadzie, wydatki świąteczne plus zakupy dla znajomych w grudniu w styczniu decyzja o spełnieniu warunków i trzy dni temu kurier z telefonem. A kartę zostawiam dopóki będzie bezpłatna
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Świetna wiadomość, bardzo miło mi to czytać. Gratulujemy oczywiście! 😉
 20. Witek napisał(a):
  Witam, mam wątpliwości co do nośnika zbiżeniowego (naklejki). Dominika pisałaś że płatności nim się nie wliczają, natomiast w rozmowie telefonicznej konsultant powiedział mi że wydatki nośnikiem są wliczone do promocji. Dominika możesz to sprawdzić. 🤔
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Witku sprawdziliśmy to już dwa razy i mamy potwierdzenie, że płatności naklejką NIE będą brane pod uwagę do rozliczenia promocji. Wszystko za sprawą tego, że regulamin od początku mówi, że transakcje mają być wykonane kartą, a naklejka to nie karta. 😊 Masz więc potwierdzone informacje. 😉Pozdrawiam!
 21. Adam napisał(a):
  Cześć ! Dopiero zaczynam swoją przygodę z Wami 🙂 a już mam kilka pytań…
  Skorzystałem z dwóch promocji w Citibanku. Pierwsza zarejestrowana na mnie dotyczy telefonu LG, kartę dostałem pod koniec grudnia 2016, zalogowałem się już w grudniu a 01.01.2017 dokonałem pierwszej opłaty, do 13.01.2017 wydałem i spłaciłem ponad 3500 zł więc warunki spełniłem. Do dziś nie mam żadnej odpowiedzi z banku o przyznanym tel i trochę się denerwuję…
  Druga promocja z Citibanku zarejestrowana na małżonkę dotyczy tej z perfumerią Douglas. Żonka dostała kartę na początku stycznia a kilka dni potem doszła jeszcze karta naklejana z płatnością zbliżeniową. Zalogowałem się w styczniu i również wtedy aktywowałem tylko tą kartę do płatności na pin. Nie zamierzam używać karty zbliżeniowej. Zalogowałem się jeszcze raz w lutym. Od banku zero informacji o przyznanej promocji.
  Odpowiedzcie czy wszystko zrobiłem ok? Cierpliwie czekać?
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Adamie co do Twojej promocji to bank ma czas poinformować Cię o przyznaniu nagrody do 14 lutego więc warto jeszcze poczekać i obserwować zakładkę wiadomości w bankowości online. Natomiast co do promocji żony to jeżeli umowa została podpisana w styczniu to logowanie musi być wykonane w styczniu czyli voucher powinien trafić do Was do końca marca, ale pewnie stanie się to wcześniej. 🙂 Ok?
 22. Kasia napisał(a):
  Ile czasu czekaliście na kontakt ze strony banku po wypełnieniu pierwszego formularza? Wypełniłam formularz 30.01 i do tej pory nikt z baku się ze mną nie skontaktował… na stronie formularza piszą, że skontaktują się w ciągu 48h (w wyjątkowych sytuacjach może zająć to dłużej), Moniaki mówią o 5 dniach roboczych 🙂 Tak czy siak termin został sporo przekroczony… wypełniłam zatem 06.02 kolejny formularz i nadal cisza… Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jak do piątku nikt się nie odezwie to napisz nam wiadomość prywatną to zgłosimy reklamację. 😊
 23. Łukasz napisał(a):
  Witam,
  – umowę podpisałem 01.02.2017, do dziś zero odzewu ze strony banku co z kartą.. powinienem się z nimi skontaktować czy to tylko kwestia kilku dni jeszcze ?
  – no i mam drugie pytanko.. w umowie mam wpisane, że mam aktywna usługę citi-alerts (Premium) mimo, iż takiej nie zamawiałem i zwracałem uwagę konsultantowi, że nie chce żadnych płatnych usług.. dodatkowo sam kurier poinformował mnie, że to normalne i że opłaty za to nie ma w ramach tej promocji.. – czy to prawda ?
 24. Mateusz napisał(a):
  Czy na allegro wybierając opcję płatności kartą lub na innym sklepie internetowym to będzie zaliczane juz do tych 3000zl?
 25. Michał napisał(a):
  Witam,

  Ja dostałem informacje od banku że spełniłem warunki promocji 11.01. Czy telefon przypadkiem nie powinien już do mnie dotrzeć? Bo wczoraj minęło 30 dni od informacji

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, jeżeli minęło już 30 to jak najbardziej telefon powinien już zostać dostarczony. Skontaktuj się z infolinią i dopytaj co się dzieje.
 26. Łukasz napisał(a):
  Witam
  Proszę o poradę –
  umowę z bankiem o kk. podpisałem 24 stycznia do dnia dzisiejszego nie uzyskałem żadnej odpowiedzi z banku. Czy to jest normalne by tak długo oczekiwać na odpowiedz Banku?Jaki Jest okres na wydanie tej karty?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Witaj, zazwyczaj proces trwa krócej. Z mojej strony powinieneś zadzwonić na infolinię i poprosić o informacje na temat tego co dzieje się w Twojej sprawie.
 27. Anna napisał(a):
  przeczytałam cały opis o tej promocji i chciałam dopytać,
  jaki jest czas na podpisanie umowy przez bank. Czy to jest określone?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Wypowiem się jak to było na moim przykładzie. Ja złożyłam wniosek w niedzielę, a we wtorek dzwonił konsultant i w środę był już u mnie kurier, a sms z informacją, że moja umowa została podpisana przez bank otrzymałam chyba w piątek lub poniedziałek. Później po ok. 8 dniach otrzymałam kartę.
 28. Danuta napisał(a):
  Witam!
  Czy emerytka w wieku 77 lat otrzymująca 950,- emerytury ,może również skorzystać z promocji z telefonem?
  Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.
 29. Roman napisał(a):
  Witam,

  Wszystko podpisane itd, i od lutego juz wydaje kase zeby wkoncu bylo w sumie 3k.
  Czytalem wszystko co tutaj jest napisane i mam pytanie.

  Wynajmuje mieszkanie (jestem najemca) (zadna spoldzielnia) poprostu podpisana umowa i mam co miesiac splacac 1500 na konto osoby wynajmujacej. Z tego co przeczytalem tutaj wychodzi na to ze robiac przelew sprytnym bilem nic to mi nie da? bo osoba jest fizyczna?

  Dziekuje za odpowiedz

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Witaj, jak nie masz wystawionej faktury to nie będziesz mógł takiego rachunku opłacić.
 30. Krzysztof napisał(a):
  Witam.
  Piąty grudzień – podpisałem umowę o kartę
  Piętnasty luty- (to dziś) odwiedził mnie kurier z telefonem!
  Bardzo Wam dziękuję!!!
  Teraz namówiłem żonę aby złożyła wniosek o kartę. Prowadzi działalność gospodarczą a że mieszkamy na wsi, jest ubezpieczona w KRUS. Z tego względu konsultant odmówił przyjęcia wniosku. Czy miał rację?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Gratulujemy telefonu! A co do konsultantki to i miała rację i jej nie miała. Jeżeli np. żona prowadzi gospodarstwo i jest to jej działalność z której odprowadza podatki i żona jest osobą prawną,spełnia kryteria to powinna móc skorzystać. Ale jeżeli jest to gospodarstwo i płaci tylko KRUS to faktycznie do promocji nie może przystąpić.
 31. Krzysztof napisał(a):
  Witam
  Jeszcze odnośnie KRUS. Żona prowadzi działalność gospodarczą /niewielki sklepik/.Jednocześnie jest właścicielką gospodarstwa. Jako rolnik może być ubezpieczona w KRUSie. Pozostałe obowiązki- wpis do ewidencji gospodarczej, regon, urząd skarbowy, wypełnia jak każdy przedsiębiorca. Dlaczego citybank odmawia rozpatrzenia wniosku?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Hmmm no w takim przypadku to ja nie wiem dlaczego bank postępuje w ten sposób. Jeżeli chcesz to możesz złożyć reklamację na adres: [email protected]
 32. Krzysztof napisał(a):
  Dziękuję za pochylenie się nad moją sprawą. Wyślemy wniosek jeszcze raz. Może inny konsultant będzie to widział inaczej.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Bardzo możliwe, że ktoś inny spojrzy na to z innej strony i podejmie inną decyzję 🙂
 33. anna napisał(a):
  Nie rozumiem, dlaczego mówicie, że płatności wykonywane nośnikiem zbliżeniowym nie zaliczają się do promocji, skoro w punkcie 2 a jest napisane, że są to płatności wykonane kartą główną, dodatkową lub właśnie nośnikiem zbliżeniowym,.

  IV. Warunki przyznania Nagrody
  1. Nagrodę, o której mowa w pkt V ust. 2 otrzymają Uczestnicy, którzy spełnią łącznie następujące warunki:
  a) otrzymają i aktywują główną Kartę Kredytową Citibank („Karta”), na podstawie zawartej umowy o Kartę Kredytową Citibank.
  b) zalogują się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub
  za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę.,
  c) dokonają nowo wydaną Kartą transakcje spełniające kryteria, o których mowa w ust. 2 poniżej, na łączną kwotę min. 3000 zł
  w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych, jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez
  Bank umowa o Kartę
  2. Transakcje, o których mowa w ust. 1 lit. c) powyżej muszą spełniać następujące kryteria:
  a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
  Dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym,
  b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta
  związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
  w Warszawie S.A.,
  c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku.

 34. Wioleta napisał(a):
  Witam

  Czy może być to płatność w systemie dotpay za wczasy z biura podrózy ??

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli będzie to transakcja kartą to oczywiście że można.
 35. Anna napisał(a):
  Czy aby otrzymać telefon jak najszybciej, czyli informacja o tym do 14 dnia następnego miesiąca, powinnam wczesnjej spłacić kartę? Nie dostałam jeszcze wyciągu, bo to mój pierwszy miesiąc transakcji, ale wydałam juz 3 tys karta i dlatego pytam czy mam ja spłacić ASAP żeby załapać się na przydzielenie telefonu w następnym miesiącu? Czy czekać na wyciąg? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A kiedy podpisałaś umowę i od kiedy zaczęłaś wykonywać transakcje kartą? Generalnie to czy karta jest spłacona czy nie to nie ma wpływu na to czy otrzymasz informację czy nie. 🙂 Też trzeba patrzeć na to, że wiadomości miały być rozesłane do 14 maja a jest to niedziela więc automatycznie przesuwa się termin na 15 maja. 🙂
  • Anna napisał(a):
   A, nie nie. Umowę podpisalam w kwietniu, transakcje zaczęłam 1 maja, 3 tys osiągnęłam zaksięgowane dzisiaj. Zatem mogę spokojnie spłacić juz kartę i do 15 (16) czerwca otrzymam informacje? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dokładnie tak! Możesz śmiało już spłacić kartę, po zalogowaniu do systemu bankowości online powinien być numer na który możesz przelać pieniądze w celu spłaty karty. 🙂

Napisz komentarz